Zakładamy firmę na Florydzie. Dlaczego warto inwestować w słonecznym stanie?

Floryda zawsze cieszyła się opinią stanu, który wyjątkowo dba o swoich mieszkańców, ale także inwestorów – zarówno tych amerykańskich jak i zagranicznych. Dlaczego warto rozważyć inwestycje biznesowe na Florydzie?

Share

Polskie firmy podbijają amerykański rynek

by: BCM LAW Team

Inwestycja w prowadzenie działalności biznesowej na terenie Stanów Zjednoczonych to temat interesujący coraz większą liczbę polskich przedsiębiorców. Interesujący nie tylko tych, którzy pragną zarejestrować spółkę w USA i prowadzić dzięki niej interesy w Polsce, ale również dla tych, którzy w rynku amerykańskim upatrują doskonałych możliwości rozwoju.

Gdzie założyć spółkę w USA? Wyoming kontra Delaware

by: BCM LAW Team

Stany Wyoming i Delaware są często brane pod uwagę podczas decyzji o zakładaniu nowej firmy w USA. Decyzja bywa niełatwa, bo każdy stan oferuje nieco inne zasady i warunki zakładania i prowadzenia spółek. Spróbujmy zatem skupić się na podstawowych zaletach obu lokalizacji – być może ułatwi to dokonanie właściwego wyboru.

Ponad milion spółek zarejestrowanych w Delaware. Na czym polega ta popularność?

by: BCM LAW Team

Stan Delaware jest jednym z najpopularniejszych wśród przedsiębiorców, głównie ze względu na szereg zalet związanych z zakładaniem i prowadzeniem tam spółki. Dlaczego warto rozważyć prowadzenie biznesu właśnie tam? Odpowiedzi jest kilka.

Zakładamy spółkę w USA – krótki poradnik praktyczny

by: BCM LAW Team

Aby zdecydować się na założenie spółki w USA trzeba sporo się naczytać i podjąć wiele istotnych z punktu przedsiębiorcy decyzji. Przypomnijmy zatem wszystko, co dla przedsiębiorcy najważniejsze podczas zakładania firmy w Stanach Zjednoczonych.Polecane

Blog BCM Law & Consulting skupia w jednym miejscu wszelką dostępną wiedzę dotyczącą biznesu w USA. Pragniemy, aby teksty tworzone przez nasz team pomagały nie tylko naszym klientom, ale wszystkim osobom interesującym się prowadzeniem firmy w Stanach Zjednoczonych. Szerzej omawiamy zagadnienia prawne, zalety, a także ryzyko związane z ekspansją swojego biznesu za oceanem.

Zapisz się do naszego newslettera