Zakładanie spółki w USA. Jakie możliwości mamy do wyboru?

Zanim podejmiemy decyzję o założeniu spółki w USA, warto nie tylko zorientować się, w którym ze stanów zarejestrować swoją firmę, ale także nad wszystkimi opcjami, jakie daje prawo USA. Biorąc pod uwagę specyfikę swoich działań, można zdecydować się na jedną z siedmiu interesujących opcji.

Share

Zakładanie spółki w USA. Stan Delaware przyjazny przedsiębiorcom?

by: BCM LAW Team

Stan Delaware jest jednym z trzech, obok Nowego Jorku i Kalifornii, w których zagraniczni przedsiębiorcy najchętniej rejestrują swoją działalność. Co sprawia, że prowadzenie biznesu założonego w Delaware jest tak atrakcyjne?

Zakładanie spółki w USA. Wyoming – podatkowy raj, który zapewnia poufność

news

by: BCM LAW Team

Stan Wyoming wart jest uwagi podczas wyboru miejsca, w którym chcemy prowadzić działalność biznesową na terenie USA. Dlaczego cieszy się taką popularnością wśród przedsiębiorców?Polecane

Blog BCM Law & Consulting skupia w jednym miejscu wszelką dostępną wiedzę dotyczącą biznesu w USA. Pragniemy, aby teksty tworzone przez nasz team pomagały nie tylko naszym klientom, ale wszystkim osobom interesującym się prowadzeniem firmy w Stanach Zjednoczonych. Szerzej omawiamy zagadnienia prawne, zalety, a także ryzyko związane z ekspansją swojego biznesu za oceanem.

Zapisz się do naszego newslettera