Marketing i reklama w USA

Ojczyzną marketingu i reklamy są Stany Zjednoczone. To właśnie za oceanem opracowano podstawowe techniki marketingu i sam termin, który został po raz pierwszy wykorzystany ok. 1906 roku. USA przodowało w prężnym rozwoju marketingu i samej reklamy po II wojnie światowej.

Chcesz żeby Twoja firma odniosła sukces w USA?

Przyda Ci się dobrze opracowana strategia marketingowa zrealizowana przez profesjonalny team! Sukces biznesowy ekspansji za oceanem uzależniony jest od:

  • odpowiedniego kształtowania wizerunku produktów i usług
  • ustalenia konkurencyjnych cen
  • umożliwienia potencjalnym klientom nabycia towaru za pomocą wygodnych kanałów dystrybucji
  • dokładnego rozeznania rynku oraz przygotowania odpowiedniej strategii marketingowo-reklamowej

W BCM Law & Consulting oferujemy stworzenie właściwego planu marketingowego, z użyciem narzędzi promocji odpowiednich dla produktów oraz usług naszych klientów, którzy wkraczają na rynek USA.

Realia prowadzenia kampanii marketingowych w Stanach Zjednoczonych są nieco inne niż w Polsce, dlatego też ich znajomość i doświadczenie na tym rynku czynią z nas ekspertów. Świadczymy usługi outsourcingu marketingu dla naszych klientów i wiemy, jak sprawić, aby Twoja marka stała się doskonale rozpoznawalna w USA.

Każdy rynek ma swoją specyfikę, wymagającą prawidłowego podejścia do tworzenia i sprzedaży produktów lub usług. Oferujemy naszym klientom wszechstronne doradztwo w zakresie wyboru narzędzi marketingowych, opracowania wytycznych dla kampanii reklamowej i jej realizacji oraz raportowania po jej przeprowadzeniu.


W amerykańskim stylu

Doskonale znamy język, kulturę i zwyczaje panujące w Stanach Zjednoczonych. Właściwe ich rozpoznanie i posługiwanie się nimi pozwala na prowadzenie efektywnych i skutecznych działań marketingowych

foto

„Tworzymy plan marketingowy dopasowany do produktów oraz usług naszych klientów, którzy wkraczają na rynek USA.”