O nas

Zajmujemy się tworzeniem nowych podmiotów, szeroko rozumianym konsultingiem, doradztwem z zakresu biznesu, inwestycji oraz prawa gospodarczego w USA. Naszą ideą jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytym na rynku amerykańskim oraz umożliwianie naszym klientom wejście na rynek USA.

BCM LAW & CONSULTING to grupa specjalistów pracujących na twój sukces w USA

Doradzamy przedsiębiorcom z całego świata, pragnącym prowadzić biznes w USA. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć nowy biznes, zainwestować w istniejący, czy po prostu przenieść działalność do Stanów Zjednoczonych, wskażemy najlepsze rozwiązania dostosowane do budżetu oraz twoich potrzeb biznesowych.Nasze doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

W BCM LAW & CONSULTING zatrudniamy prawników, księgowych i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz finansowym zdobytym w USA. Każdego dnia zapewniają oni naszym klientom fachowe wsparcie na każdym kroku prowadzenia biznesu.

Naszym klientom oferujemy na terenie USA:
• Rejestrację firm i spółek we wszystkich stanach USA
• Doradztwo w wyborze i zakupie licencji franczyzowej, a także dobrze funkcjonujących biznesów
• Wykup pakietu udziałów firmy oraz łączenie spółek
• Fachową obsługę prawną i księgową
• Zakup lub wynajem odpowiedniej nieruchomości komercyjnej
• Stworzenie zintegrowanej kampanii reklamowej oraz strategii marketingowej
• Wprowadzenie nowych produktów na rynek USA
• Kompleksową obsługę spraw emigracyjnych i wizowych

Co wyróżnia nas spośród innych ofert?

Oferujemy profesjonalną pomoc dla każdego. Wyróżnia nas kompleksowość, doświadczenie i profesjonalizm. Naszym priorytetem jest budowanie wzajemnego zaufania oraz dostarczanie profesjonalnych usług z zachowaniem pełnej poufności klienta. Dla Państwa wygody posiadamy biuro w Orlando na Florydzie, mamy przedstawicielstwo w Delaware oraz agentów w Polsce.

Oprócz zadowolenia naszych klientów, naszymi nadrzędnymi wartościami są etyka, społeczna odpowiedzialność i pomoc potrzebującym.

BCM LAW & CONSULTING to spółka doradczo-konsultingowa powstała w 2009 roku na Florydzie w USA. Do roku 2015 działaliśmy jako firma POL INVESTORS GROUP INC. Jesteśmy częścią funduszu inwestycyjnego BCM CAPITAL LLC Z Florydy.

Sprawdź nas i dołącz do ponad 300 zadowolonych Klientów na całym Świecie.


9

lat doświadczenia
 

12

osób pracujących na
Twój sukces

146

zarejestrowanych
spółek w USA

300

zadowolonych klientów


"Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla Twojego biznesu. Pracujemy na Twój sukces w USA"