Franczyza w USA

W BCM Law & Consulting znamy sprawdzone sposoby na biznes, udostępniane na zasadzie sprzedaży licencji.Jeśli rozważasz możliwość rozpoczęcia biznesu w USA, a nie wiesz do końca gdzie zacząć, biznes sieciowy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pracuj z najlepszymi

Szukasz sposobu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z minimalnym ryzykiem i największą szansą na sukces? Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej sieci franchisingowej w USA dostosowanej do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Stany Zjednoczone można uznać za kolebkę światowej franczyzy. To właśnie na gruncie USA zaczęły rozwijać się największe biznesy sieciowe, takie jak chociażby restauracje McDonald`s czy Starbucks.

W BCM Law & Consulting otrzymasz pełen pakiet usług związanych z założeniem działalności w Stanach Zjednoczonych - od wyszukania odpowiedniego rodzaju franczyzy, odpowiadającego poziomem oczekiwanego wkładu własnego, aż po wypełnienie formalności związanych z zawarciem umowy franchisingowej.

Dlaczego warto wybrać franczyzę?

Ponieważ nie wymaga to już wstępnego rozpoznawania opcji biznesowych w nieznanym przedsiębiorcy środowisku.

Franczyza zapoczątkowana została w latach pięćdziesiątych XIX wieku przez firmę Singer. Trzydzieści lat później General Motors zaczął sprzedawać licencje dealerskie i od tego czasu tradycja franczyzowa w USA rozwijała się z roku na rok. Dziś występuje aż 1327 franczyzodawców będących członkiem International Franchise Association - tak pokazuje ostatni raport z 2014 roku. Członków IFA obejmują firmy franczyzowe działające w 300 różnych kategoriach biznesowych. Oprócz gastronomii i sklepów spożywczych są to m.in. biznesy wykonujące małe naprawy, salony fryzjerskie i SPA, firmy eventowe, a także agencje nieruchomości.

Sektor franczyzowy w roku 2015 wyniósł 3% amerykańskiego PKB.

Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!


Minimalizuj ryzyko

Dzięki naszej wiedzy możesz wybrać dowolny rodzaj biznesu sieciowego w USA i nie musisz walczyć o miejsce dla swojej marki na konkurencyjnym rynku USA - dostajesz szansę zdobywania klientów od razu po uruchomieniu działalności.

foto

„Oferujemy swoje usługi w znalezieniu najlepszej sieci franchisingowej w USA dostosowanej do Twoich oczekiwań i potrzeb.”