Obsługa i rejestracja spółek w USA

Firma zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych ułatwia przedsiębiorcom wchodzenie na rynek globalny. Z naszym doświadczeniem szybko rozszerzysz swoją działalność nie tylko na wszystkie stany USA, ale również na cały świat.

Zarejestrujemy działalność dostosowaną do Twoim potrzeb - we wszystkich stanach USA!

Jesteśmy ekspertami w zakładaniu i obsłudze firm w USA. Założyliśmy już ponad 200 spółek dla przedsiębiorców z całego świata.

Najczęściej wybieranymi rodzajami prowadzenia przedsiębiorstwa w Stanach Zjednoczonych są spółki akcyjne C-corporation lub S-corporation oraz spółki LLC (Limited Liability Company). W zależności od potrzeb dobierzemy formę prawną, która najlepiej zrealizuje założenia Twojego biznesplanu.

Co oferujemy?

  • Wyszukanie oraz weryfikację nazwy dla Twojej spółki
  • Rejestrację spółki we wszystkich stanach USA
  • Przygotowanie dokumentów związanych z rejestracją oraz pokrycie kosztu agenta spółki na okres 12 miesięcy
  • Pokrycie wszystkich opłat urzędowych
  • Założenie adresu w USA oraz roczne pokrycie kosztów utrzymania tego adresu, a także kosztów związanych z przekierowaniem poczty na adres w Polsce lub inne miejsce na świecie
  • Profesjonalna i bezpłatna roczna konsultacja księgowa, administracyjna i prawna
  • Roczne rozliczenie podatkowe przez certyfikowanego księgowego
  • Uzyskanie numeru podatkowego (EIN)
  • Wyrobienie pieczątki dla spółki (Corporate Seal)
  • Uzyskanie urzędowego potwierdzenia założenia spółki na terenie USA

Twoja firma w Delaware

Najpopularniejszą formą działalności jest rejestracja spółki LLC (Limited Liability Company) w stanie Delaware. Spółka ta jest odpowiednikiem polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, natomiast stan Delaware słynie z łagodnych przepisów podatkowych. W Delaware zarejestrowanych jest ponad 1 mln Spółek, a podatek roczny wynosi $300.

Atrakcyjność zakładania spółek w Delaware wynika z korzystnych dla przedsiębiorców przepisów podatkowych, doskonałego systemu sądowniczego, czy pozytywnego dla właścicieli firm prawa o spółkach. Spółka LLC w tym stanie nie podlega opodatkowaniu VAT i możliwa jest rejestracja spółek jednoosobowych. Stan Delaware oferuje przedsiębiorcom anonimowość i swobodę działalności, a przy tym daje prestiż i zaufanie na całym świecie.


Otwarte drzwi do globalnego biznesu

W BCM Law & Consulting oferujemy kompleksową obsługę i rejestrację firm oraz spółek w USA. Sprawdzimy dla Ciebie system prawny, federalny i stanowy, aby Twoja działalność od początku była prowadzona całkowicie legalnie i wg. Twoich potrzeb.

foto

„Rejestrujemy i kompleksowo obsługujemy nowe firmy oraz spółki w USA.”