Obsługa prawna i księgowa w USA

BCM Law & Consulting posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej i księgowej, a nasz team doradczy jest do Twojej dyspozycji.​

Obsługujemy kompleksowo

Prowadzenie prężnie rozwijającego się biznesu w USA wymaga znajomości przepisów prawa podatkowego i prawnych ram prowadzenia działalności gospodarczej. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje i jesteśmy na bieżąco z nowościami oraz zmianami w prawie. Korzystając z naszej pomocy prawnej oraz fachowej obsługi księgowej możesz poświęcić czas na rozwijanie biznesu, a my formalności załatwimy za Ciebie!

Twoja księgowość w dobrych rękach

Wyprzedzamy konkurencję idąc z duchem czasu i stawiamy na nowoczesne technologie. Podstawowym kanałem komunikacji z naszymi klientami jest internet, dzięki czemu możemy współpracować bez względu na Twoje miejsce zamieszkania.

Obsługujemy zarówno spółki już działające, jak i dopiero wchodzące na rynek amerykański. Pomożemy Ci w założeniu oraz prowadzeniu księgowym biznesu w każdym stanie USA.

Doradzamy zgodnie z prawem

Prowadzimy kompleksowe, fachowe doradztwo prawne w wyborze formy działalności i metody jej opodatkowania.

W Stanach Zjednoczonych obowiązuje dualny system prawny, do którego muszą stosować się przedsiębiorcy. Przepisy prawa federalnego i stanowego są ważne, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem działalności należy sprawdzić stosowne przepisy prawa. BCM Law & Consulting podpowiada, jakie dziedziny działalności wymagają odpowiednich licencji i zezwoleń, aby prowadzić je całkowicie zgodnie z obowiązującym prawem.

Sporządzimy dla Ciebie szczegółowe umowy z kontrahentami, pracownikami i wspólnikami, aby w razie jakichkolwiek problemów zabezpieczać interesy przedsiębiorców. Wskażemy również, w jakim mieście lub stanie otworzyć działalność, aby zaoszczędzić znaczne sumy na podatkach i opłatach czy kosztach administracyjnych.


Zaufaj naszym ekspertom

Gwarantujemy fachowość usług obsługi księgowej i prawnej. W naszym gronie znajdują się najlepsi księgowi, prawnicy i doradcy podatkowi, którzy wspólnie pracują dla dobra naszych klientów.

foto

„Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej i księgowej, a nasz team doradczy jest do Twojej dyspozycji.”