Zakup działających biznesów w USA

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakupie funkcjonujących działalności na terenie Stanów Zjednoczonych. Od 10 lat doradzamy w wyborze oraz zakupie funkcjonujących biznesów w USA.

Sprawdzony sposób na biznes

Nie tylko nowości na rynku przynoszą zyski. Wielu przedsiębiorców wystawia na sprzedaż swoje dobrze prosperujące firmy, co czyni idealną okazję dla inwestora z budżetem, ale bez biznesplanu.

O ile przejęcie działającej firmy nie jest trudne, to jednak sam proces zakupu przez zagranicznego inwestora jest złożony. Aby w pełni móc się cieszyć swoim nowym biznesem, warto formalności oddać w ręce profesjonalistów.

Jak możemy Ci pomóc?

  • sprawdzimy dla Ciebie wszelkie informacje dotyczące spółki, niezbędne przed podjęciem decyzji o zakupie
  • wyjaśnimy różnice występujące między polskim a amerykańskim prawem dotyczącym działalności gospodarczej
  • kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, od wyszukania odpowiedniego biznesu, przez analizę i formalności, po finalizację transakcji

Dlaczego warto zainwestować w działający już biznes w USA?

  • jest to bezpieczna alternatywa dla zakładania przedsiębiorstwa od zera i próby zdobywania udziału w rynku
  • istniejąca firma działa i może rozwijać się w wybranym przez przedsiębiorcę kierunku
  • posiada już markę, którą znają klienci - dostajemy zatem możliwość korzystania z jej wizerunku i pozytywnego wpływania na niego


Z nami się uda

Wspólnie przejdziemy wszystkie etapy od wybierania, aż do finalizacji zakupu biznesu w USA. Wszystko zgodnie z obowiązującym w danym stanie prawie oraz wg. oczekiwań naszych klientów.

foto

"Od 10 lat doradzamy w wyborze oraz zakupie funkcjonujących biznesów w USA."